ERZURUM Haber Girişi : 01 Haziran 2024 14:52

Milli Eğitim Müdürü Yıldız’dan LGS mesajı

Milli Eğitim Müdürü Yıldız’dan LGS mesajı
Milli Eğitim Müdürü Yıldız’dan LGS mesajı

Erzurumbulten-Erzurum İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, Liselere Geçiş Sınavı (LGS) dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

İl Müdürü Yıldız, yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; “2024 Yılı Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav; 02 Haziran 2024 Pazar günü 20 ilçemizdeki 42 okulumuzda, 468 sınav salonunda, 8.728 öğrencimizin katılımları ile gerçekleştirilecektir.

 

02 Haziran 2024 Pazar günü iki oturum halinde gerçekleştirilecek sınavın, sağlıklı bir şekilde yürütülmesi ve siz değerli öğrencilerimize en rahat sınav ortamının sağlanması amacıyla aylardır yürüttüğümüz hummalı çalışmaların sonuna geldik.

 

Sizlerden isteğimiz, kurallara ve görevli öğretmenlerinizin yönlendirmelerine riayet etmeniz; kimlik kontrolleri ve salonlara yerleştirmenin zamanında yapılabilmesi için sınav günü en geç saat 09:00’da sınava gireceğiniz okulda hazır bulunmanızdır.

 

Kaygılarınızı azaltın, kendinize güvenin ve başaracağınıza inanın!

 

Bu sınavı, en güzel neticeyi alarak başarıyla atlatacağınıza yürekten inanıyor; sizlerin yetişmesinde çok büyük katkıları olan kıymetli ailelerinize ve değerli öğretmenlerimize teşekkürü bir borç biliyorum. Unutmayın, sonuç ne olursa olsun; bizim için çok değerlisiniz”

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.